Terminatör 2 Mahşer Günü Fragmanı

Terminatör 2 Mahşer Günü Fragmanı

başlangıçta 1 Temmuz 1991de gösterime giren Terminatör 2 filmi, 25 Ağustos 2017e 3 boyutlu olarak her yerde gösterime giriyor. 1997 Ağustos’unda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşısında insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler hemen yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve Johnun 10 yaşında olduğu döneme bir yıkıcı cihaz yollarlar. Buna karşılık john da o dönemde kendisini gözetmek için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar. İki yıkıcı cihaz arasında John Connor için büyük bir çaba başlar. bu vesileyle hemen şimdi yaşanmamış olan 1997 Ağustosunda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır. John ve onun koruyucu makinesi John’un annesini hafıza hastanesinden kaçırıp Skyneti önlemek için işbirliğine girişirken diğer yıkıcı alet de Johnu yoketmek için onların peşinden gitmektedir.

Devamı hakkındaTerminatör 2 Mahşer Günü Fragmanı

Uğurlu Logan Fragmanı

Uğurlu Logan Fragmanı

Son zamanlarda işleri yaver gitmeyen Logan kardeşler, Jimmy Clyde (Adam Driver ve Mellie Riley Keough köşeyi dönmenin kısa yolu olarak, Amerikanın en kayda değer otomobil yarışlarından olan NASCARın Charlottetaki ayağından büyük bir vurgun yapmayı planlar. Bu amaçla hapis yatmakta olan meşhur soyguncu Joe Bangi Daniel Craig kaçırmayı bile göze alırlar.

Devamı hakkındaUğurlu Logan Fragmanı

Amigos Meksika Hazinesi Fragmanı

Amigos Meksika Hazinesi Fragmanı

Kaptan Cevdet ve 3 arkadaşı, gereksiz işlerle vakit öldüren, ara sıra mafya babası Hamza’nın verdikleri haricen dişe dokunur hiçbir iş yapmayan atıl adamlardır. Cevdet’in bir gün rastlantıyla öğrendiği bir Meksika hazinesi, hepsinin zengin olma hayalleri kurmasına niçin olur. Fakat hazinenin ardından olan başkaları da vardır ve Meksika’ya içten engebeli bir maceraya atılırlar.

Devamı hakkındaAmigos Meksika Hazinesi Fragmanı

Şansımı Seveyim Fragmanı

Şansımı Seveyim Fragmanı

Çevresinde şanşsızlığı ile tanıdık Sebahattin, yaşadığı çoğu talihsizliğin sonunda büyüdüğü mahalleye geri döner. Sebahattinin mahalleye dönmesi ile bütün mahalleli başlarına yeniden çoğu meslek açılacağını düşünerek endişeye kapılır. Kaderine boyun eğen Sebahattin, mahallede tanıştığı Yaprak doğru şansının döndüğüne inanır. Fakat her şey bu kadar basit olmaz. Yaprak, yıllar önce ahını aldığı Durmuşun kız kardeşidir ve Sebahattini kabul etmek için ona bir durum sunar. Sebahattinin kendisini Durmuşa affettirmesini ister. Sebahattin, kaderini başkalaştırmak ve Yaprakın kendisini kabul etmesini karşılamak için en yakın arkadaşı İzzet ile plan yapmaya başlar. Başrollerinde Cem Gelinoğlu, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümerin yer aldığı Şansımı Seveyim filminin senaryosunu Ferhat Ergün kaleme alırken, yönetmenliğini ise Ender Mıhlar üstleniyor.

Devamı hakkındaŞansımı Seveyim Fragmanı

Bekar Bekir Fragmanı

Bekar Bekir Fragmanı

32 yaşında halen bekar ve bakir olan Bekir annesiyle yaşamaktadır. Eline kız tavlama sanatı adlı bir kitap geçirmiştir ve halen hakiki aşkını aramaktadır! Ama lüzum sakarlığı, gerek saflığı ve şanssızlığından dolayı aradığı aşka hiç yaklaşamaz bile. İmdadına mahalledeki yakınları koşar ve arasında para toplayarak bir umut olması açısından Bekiri lüks bir otele yollarlar. Fakat bu otelde hayatının aşkını ararken beklenmedik maceralara da bulaşacaktır! Yönetmenliğini Serdar Işıkın üstlendiği komedi filminin başrolleri Bektaş Erdoğan ve İrem Dericiye ait. Senaryosu Baykut Bademe ait olan yapımda keza Burçin Bildik, Mevlut Acaroğlu, Billur Yılmaz, ve Merve Sarıtaş da rol alıyor.

Devamı hakkındaBekar Bekir Fragmanı

Açık Deniz 3 Kafes Dalışı Fragmanı

Açık Deniz 3 Kafes Dalışı Fragmanı

Ekstrem aktivitelerin gösterildiği bir gösteri programına yeralma isteyen 3 dost, bunun için kafes içinde köpekbalıklarıyla dolu okyanusa dalıp bu deneyimin her anını kameraya almaya karar verir. Oysa dalışa başlaaycakları sırada yükselen dalgalar, içinde bulundukları tekneyi batırınca okyanusun ortasında köpekbalıklarıyla başbaşa kalırlar. Bu vefat kalım savaşında kurtarılmayı bekledikleri saatleri, yeniden ellerindeki kamera kaydedecektir.

Devamı hakkındaAçık Deniz 3 Kafes Dalışı Fragmanı

Denizde Dehşet 2017 Fragmanı

Denizde Dehşet 2017 Fragmanı

Meksikaya tatile giden iki kız kardeş, Lisa (Mandy Moore) ve Kate (Claire Holt), köpekbalığı gözlemek için kafesle okyanusa dalmıştır. Oysa kafesi yukarıya bağlayan halatlarda bir sorun yaşanınca kafes okyanus tabanına, 47 metre derinliğe düşer. Ölümcül köpekbalıkları etraflarında pusuya yatmıştır, bundan başka oksijen çabucak tükenmektedir ve suyun yüzüne çıkabilmek için bir saatten eksik süreleri bulunmaktadır.

Devamı hakkındaDenizde Dehşet 2017 Fragmanı

The Model Fragmanı

The Model Fragmanı

Emma (Maria Palm) moda dünyasında giderek yıldızı parlayan genç bir modeldir. Fakat evi Danimarkayı terkederek hayallerinin peşinden Parise gitmesiyle işler aksine döner. Nitekim Pariste sonra gelmek fazla daha zordur. Burada tanıştığı karizmatik fotoğrafçı Shane (Ed Skrein) ile ilişkisi ise zamanla onun için neredeyse bir saplantıya dönüşecektir.

Devamı hakkındaThe Model Fragmanı

Annabelle Kötülüğün Doğuşu Fragmanı

Annabelle Kötülüğün Doğuşu Fragmanı

Oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi mükemmel bir aile hayatı sürerken büyük bir trajediyle karşısında karşıya kalırlar. Küçük kızları hayatını kaybeder. Aradan birkaç yıl geçtiği halde acıyı atlatamayan çift kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde davetli olarak ağırlarlar. Oysa bu küçük kız grubu, özellikle de Janice, oyuncakçının yarattığı uğursuz Annabellein hedefi olacaktır. Nefret Edilen Şey Seansı serisinin ilk filminin spin-off projesi olan Annabelle’in büyük gişe başarısı kazanmasının arkasında çekimine karar bahşedilen 2. filmidir.

Devamı hakkındaAnnabelle Kötülüğün Doğuşu Fragmanı