Haber

Kızı tecavüze uğrayan baba 17 yaşındaki genci öldürdü

Kızı tecavüze uğrayan baba 17 yaşındaki genci öldürdü

Kızı tecavüze uğrayan baba 17 yaşındaki genci öldürdü

Adana ’da 17 yaşındaki M.R.Y. ’yi meslek yerinde servis aracına binerken 4 el ateş ederek öldüren Emrah B. ’nin cinayeti, M.R.Y. ’nin kızı F.N.B. ’ye tecavüz ederek hamile bıraktığı için işlediği ortaya çıktı.

IŞ YERINDE SALDIRIYA UĞRADI

Durum, önceki gün merkez ilçe Yüreğir ’e ast Yavuzlar Mahallesi ’ndeki Kışla Caddesi üzerinde bulunan bir meslek uygun meydana geldi. iddiaya göre; teknik servis elemanı olarak çalışan M.R.Y., teknik bir arızayı gidermek nedeniyle kendisine bahşedilen adrese dürüst yola çıkmak için meslek yerinden çıkıp servis aracına bindi.
M.R.Y., çalıştığı meslek yerine ait 01 GK 306 plakalı aracın arka kısmına binip, yola çıkmak üzereyken, aniden elindeki silahla aracın arkadaki kapısını açan Emrah B., “Sen kızıma tecavüz ettin, senin yüzünden psikolojik çare görüyor” diye bağırarak gencin üzerine 4 el alev etti. Katil zanlısı, polis tarafından yakalanırken, M.R.Y. ise kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

CUMHURBAŞKANI ’NA SESLENDİ

Emniyetteki ifadesinin arkasında adliyeye sevk edilen katil zanlısı baba Emrah B., cinayeti kızının namusunu yerde bırakmamak için işlediğini ve pişman olmadığını belirterek, “Namusum için yaptım. Namusumuzu yerde mi bulduk? Kızıma tecavüz etti. Ben bu cinayeti diğer yavrular mağdur olmasın diye yaptım. Cumhurbaşkanı ’na yalvarıyorum, tecavüzcülere ağır cezalar verilecek kanunlar çıkarılsın. Biricik kızımı benden aldılar. Herkesin başına gelebilir. Bunların fotoları asılsın, ifşa edilsin” diye konuştu.

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

To Top