Haber

Düğün alışverişinde kabusu yaşamışlardı

Düğün alışverişinde kabusu yaşamışlardı

Düğün alışverişinde kabusu yaşamışlardı

Çiğbörek yedikten daha sonra el ele tutuşup dışarı çıkan Gamze Kara ile nişanlısı Ersin Akbulut’un üzerine, benzer işyerinin bulunduğu binanın 3’üncü katındaki anlamsız daireden pencere camı düştü.

Cam, Gamze Kara’nın başına isabet etti. Ağır yaralanan Kara, Eskişehir Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Gamze Kara uzun süren tedavisinin gerisinde hastaneden taburcu edildi.

Ford Otosan İnönü Fabrikası’nda işçi olarak çalışan Ersin Akbulut ile durum öncesi bir giyim mağazasında alıcı temsilciliği yapan nişanlısı Gamze Kara, daha önce merkeze tabi köy olan Satılmışoğlu Mahallesi’nde yapılan düğünle hayatlarını birleştirdi. Düğüne genç çiftin yakınları ile fazla sayıda davetli katıldı. Nikahları kıyıldıktan sonra piste dans edip, çiftetelli oynayan çift, çok mutlu olduklarını belirtti.

‘DÜĞÜN ALIŞVERİŞİNE ÇIKMIŞTIK’

Gamze Kara, “O gün düğünümüz için alışverişe çıkmıştık. Başımıza böyle bir şey geldi. Bu herkesin başına gelebilirdi, lakin bize geldi. Bugünümüze şükür. Ast fakat fazla baskı günler atlattık. Bugüne kadar çok zorluklar atlattık. Allah’a şükür oysa; sapa sağlamım. Beraber aştık bunu. Sevgimizle aştık. Bugün buradayız mutlu günümüz” diye konuştu.

Ersin Akbulut da, “O günleri doğrusu insan hatırlamak istemiyor lakin sahiden o anlar da hiç aklımdan çıkmıyor. Ben şu lahza, bu anda olduğum için o kadar mutluyum oysa. İnanın şu lahza hiçbir şey düşünmüyorum. Yalnızca bu anın keyfine bakıyorum. Onun iyi olduğunu böyle bakmak beni mutlu ediyor. Diğer hiçbir şey istemiyorum o sadece mutlu olsun” dedi.

SAÇLARININ KESİLMESİNDEN ETKİLENMİŞTİ

Kaza sonrası Gamze Kara’nın teyzesinin kızı Özlem Köse şu detayı anlatmıştı:

“Hastanede dikiş atılırken hekim Gamze’ye sordu ‘Saçlarını kesebilir miyim?’ diye. ‘Düğünüm var. Kesmeseniz’ dedi. Doktor da ‘Kesmem lüzumlu. Ne süre düğünün?’ dedi. O, ‘Temmuz’da’ deyince hekim, ‘daha uzar saçların, üzülme’ dedi. Saçlarını kestiler, en fazla o zaman etkilendi. Ama iyi olacak. Şu an yoğun bakımda, bilinci açık. Bizi tanıyor. Yoğun bakımın kapısının önünde bekliyoruz. Kapı açıldığında bize elini kaldırıyor.”

DHA

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

To Top