Magazin

Chloe ve Charlotte Eşcinsel Olmadıklarını Açıkladılar

Chloe ve Charlotte Eşcinsel Olmadıklarını Açıkladılar

Chloe ve Charlotte Eşcinsel Olmadıklarını Açıkladılar

Bir zaman birlikte görüntülenen iki güzel yıldız birbirlerini beğendiklerini ve cinsel birliktelikte bulunamadıklarını belirtti.

24 Mayıs 2011 tarihinden bu yandan yayınlanan Geordie Shore programı ile ün yapan Birleşmiş Krallık doğumlu 21 yaşındaki albenili TV oyuncusu Chloe Ferry özel yaşamında kuytu durmamaya devam ediyor.

Daha öncelerde seks partilerinde görüntülenen ve günlerce magazin dünyasından düşmeyen güzel yıldız Chloe Ferry bu sefer de, Geordie Shore, Biri Bizi Gözetliyor ünlüler, The Charlotte Crosby Experience, Geordie Shore: Big Birthday Battle programlarından tanınan 27 yaşındaki güzel yıldız Charlotte Crosby ile yaşadığı eşcinsel ilişki ile gündeme geldi.

Geçtiğimiz günlerde ikili gece hayatında ve özel yaşamlarında sıkça birlikte görüntülenmişlerdi ama şu an aralarının her tarafta açıldığını ve bu ilişkiyi beceremediklerini itiraf ettiler.

Chloe ve Charlotte’un kısa ömürlü romantizmi yalnızca iki gün sürdü ve yakın çevrelerinin bunu bilmesine karşın de saklı tutuluyordu.
Geordie Shore yıldızı Chloe Ferry şu şekilde ayrılık açıklamasında bulundu;

“Charlotte Crosby ile çok iyi anlaşıyorduk, hatta birlikte süre geçirmekten de haz alıyorduk. Beraber bir şeyler paylaşıyor, geziyor ve yemeklere çıkıyorduk. Ama yatağa girdiğimizde ikimiz de eşcinsel olmadığımızı ve fiilen bu ilişkiyi yürütemeyeceğimizi anladık.”

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

To Top