Haber

Baba bu sözlerle kabusu yaşadı: Annem seni aldatıyor

Baba bu sözlerle kabusu yaşadı: Annem seni aldatıyor

Baba bu sözlerle kabusu yaşadı: Annem seni aldatıyor

Antalya ’nın Kaş ilçesinde film gibi bir olay yaşandı. Kalkan Mahallesi ’ndeki bir okulda hademelik yapan 2 çocuk annesi C. K. (31), iddialara kadar evlenmeden önceki sevgilisi O. K. ile 2015 yılında telefon üzerinden görüşmeye başladı. Yine iddialara kadar bu kişiyle çalıştığı okulda buluşan ve soranlara ‘kardeşim ’ diye tanıtan C. K. Kaş, Finike ve Fethiye ilçelerine O. K. ile birlikte artan bir şekilde 2 yıl baştan başa eski sevgilisiyle birlikte oldu. Durumdan habersiz olan C. K. ’nın kocası R. K. ise eşinin yaşadığı bahis edilen ilişkiyi, 2 çocuğu doğru öğrendi.

Annesinin bozulan telefonunu eşine sürpriz yapmaları için çocuklarına veren R. K., telefonun açılmasıyla birlikte hayatının en fena anını yaşadı. Annesinin yeni tamirden gelen telefonunun internetini kitap okumak için açan çocuklar, gördükleri mesaj sonrası telefona yükledikleri ajan programıyla iz sürdü. Annelerinin diğer bir adamla resim ve mesaj paylaşmaya devam ettiğini görebilen çocuklar durumu babalarına anlattı, baba ise gördükleri karşı şok olup boşanma davası açtı.

FACEBOOK MESAJINI GÖRDÜ

Telefonu annesine belirlemek üzere babasından teslim alan 13 yaşındaki E. K. isimli genç kız, kitap okumak için cep telefonun internetini açtığı sırada bir mesaja eşit geldiğini söyledi. Olay anını anlatan E. K, “İnterneti açar açmaz annemin Facebook hesabına ‘bu aralar beni çok ihmalkârlık ediyorsun ’ diye mesaj geldi. Şahsın facebook hesabına girdiğimde annemle aynı tarihte benzer noktalarda çekildiği fotoğrafları gördüm, bir tane fotoğrafında ise bütün eşyalarının bize ait olduğunu gördüm. Hatta anneme telefonu bozukken kendi telefonumu vermiştim, resimlerde de telefonumu gördüm. Arkasından bunu babama anlattım. Ağabeyimin yüklediği program tamamen her şeyi açığa çıkardık, babam da davayı açtı. Biz babamın yanında kalmak istiyoruz” dedi.

ABİ TELEFONA AJAN PROGRAM YÜKLEDİ

Kız kardeşinin telefonu açtığında gördüğü mesajlarla şüphelendiğini ve kendisine bildirdiğini söyleyen 14 yaşındaki F. K. ise, daha önce şaka amaçlı kullandıkları ajan programını yüklediklerini belirterek, “Ben derhal programı telefona yükledim. Program doğruca bir ilişkisi olduğunu öğrendik.”

‘ANNENİZE SÜRPRİZ YAPIN’

Cep telefonunu tamirden aldıktan daha sonra eşine sürpriz yapması için çocuklarına verdiğini söyleyen 37 yaşındaki R. K., “Eşim telefonu tamire bırakmıştı, benimde postanede işim vardı oraya gitmiştim, dönüşte telefonu aldım. Eve geldim ve çocuklara ‘annenize sürpriz yapın, gelince kendisine verin ’ deyip her tarafta işe döndüm. Akşam eşim iş yerine geldi ve onunla beraber eve geldiğimizde, çocuklar beni kenara çekerek annelerinin telefonda başka bir şahısla mesajlaşmalar gördüklerini söylediler” dedi.

‘DOĞRU OLDUĞUNU İTİRAF ETTİ’

Çocuklarının durumu kendisine anlatmasının ardındaki R. K., eşinin görüştüğü O.K ’nin Facebook adresine girdiklerini ve evdeki bir fazla eşyanın resmini profilde gördüklerini söyledi. Eşinin O. K. ile benzer ortamlarda resim çekindiğini de gördüğünü belirten R. K., oğlunun yüklediği ajan programı sonrasını ise şöyle anlattı: “Eşim bu şahısla kesintisiz mesajlaşmalar, konuşmalar ve kesintisiz fotoğraf göndermeler yaptığını gördük. Eşimin ailesine haber verdik, kardeşi ve eniştesi geldi. Eşimde işten geldiğinde onlara bu olayın doğru olduğunu itiraf etti.”

‘KARDEŞİM DİYE TANITMIŞ’

R. K., eşinin aşk yaşadığını iddia ettiği O.K. ’yi çevresine kardeşi olarak tanıttığını da ileri sürerek, “Olayın tamamına vakıf olduğumuzda ise eşimin bu şahsı çevresine, iş yerine, arkadaşlarına bu şahsı kardeşim diyerek tanıttığı, 2 yıldan bu yandan iş yerine geldiği, arkadaşlarıyla beraber yemek yemek yediği ve tatil beldelerinde bölgesinde beraber gezdiklerini öğrendik. Tıpatıp Haydut filmindeki gibi herkese o şahsı kardeşim diye tanıtmış ve bu kişiyle 2 yıldan beri beraber yasak aşk yaşamışlar” diye konuştu.

BOŞANMA DAVASI AÇTI

Olayın peşinde boşanma davası açtığını bildiren R. K., davanın peşinde emniyete ifade çağırılan eşi ile öteki şahsın ilişkiyi kabul ettiğini söyledi. Boşanmanın yanı sıra 100 bin lira tazminat davası açtığını da sözlerine ekleyen R. K., “Bu olay neticesinde ailem parçalandı, çocuklarım acınacak halde oldu. Yaşadığımız yeri terk ediyoruz, başka bir şehre yerleşerek yeniden bir hayat kurmak için uğraş edeceğiz” dedi. (İHA)

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

To Top