Magazin

2017 iHeartRadio Müzik Ödüllerine Güzeller Damga Vurdu

2017 iHeartRadio Müzik Ödüllerine Güzeller Damga Vurdu

2017 iHeartRadio Müzik Ödüllerine Güzeller Damga Vurdu

Birbirinden ayrı elbiseleri ve rengarenk kıyafetleri ile dikkat çeken ünlüler geceyi renklendirdi.

299 Queen Street West ’te her sene geleneksellemiş bir şekilde düzenlenen ve bu yıl ise 18 Haziran 2017 tarihinde gerçekleştirilen 2017 iHeartRadio müzik ödülleri, Alessia Cara ve Joe Jonas gibi ünlü isimlerin sunumu ile gerçekleştirildi.

Camila Cabello ve Iggy Azalea gibi güzel yıldızların damga vurduğu gecede magazin muhabirleri adeta fotoğraf çekme yarışına girdi.

Iggy Azalea, muhteşem pembe ve gösterişli elbisesi ile kırmızı halıda yer alırken, kıyafetinin yırtmaçları ve ip bağlama detayları gözlerden kaçmadı.

Adeta çılgın bir görüntü ortaya koyan Iggy Azalea, sarı düz saçları ile kombin oluşturmayı seçmişti. Genç ve yakışıklı müzisyen Darren Criss ise yine ilginç giyimi ile uyarı çekti.

Sade bir şekilde kahverengi yelek ve siyah sweatshirt ’i ile uyarı çeken genç müzisyen Darren Criss güzel pozlar vermeyi es geçmedi.

Bir diğer genç ve deli güzel Carly Rae Jepsen ise kıyafeti ile de ruh halini az kalsın bağıra bağıra söyletiyordu. Rengarenk giysi tasarımı ve tek parça hali ile kırmızı halıda yer alan genç güzel yıldız, sarı ve kısa saçları ile de çılgın görüntüsünü tamamlamış oldu.

2017 iHeartRadio Müzik Ödüllerine Güzeller Damga Vurdu-hxwwnekg2v

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Öne Çıkanlar

To Top